Koszt i czas dostawy przesyłek

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki jest zależny od tego na jaki sposób zapłaty się zdecydujesz oraz od tego jakiego przewoźnika wybierzesz by dostarczył Ci zakupiony towar :

 1.  Przedpłata na konto (płacisz przed wysyłką)

a) Kurier DPD: 15zł (przesyłka ZA DARMO od 1000 zł)

b) Paczkomaty InPost: 8 (przesyłka ZA DARMO od 500 zł)

2.  Pobranie (płacisz przy odbiorze przesyłki):

a) Kurier DPD: 25 zł

b) Paczkomaty InPost: 13 zł

Czas dostawy

a) Paczkomaty InPost: 1-2 dni (96% paczek jest do odbioru w paczkomacie w ciągu 24h)  

b) Firma kurierska DPD: większość przesyłek dociera w ciągu 24h

c) odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności towaru w siedzibie firmy GLEN Sp. z o.o. ul. Kościuszki 43, 30-114 Kraków, tel: 124273032

 

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia -  zakupione produkty wychodzą z naszego magazynu.

Przy wyborze dostawy poprzez Paczkomaty InPost zamówienia złożone w dni robocze do godziny 16.00 , wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia.  

Przy wyborze dostawy przez firmę kurierską zamówienia złożone w dni robocze do godziny 14.00, wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia.

Zamówienia złożone w dni wolne od pracy (sobota - niedziela, święta) wysyłane są pierwszego dnia roboczego, następującego po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

Odbiór osobisty możliwy jest po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności towaru

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora. Gdy nikogo nie zastaną, listonosz i kurier powinien zostawić awizo w skrzynce bądź drzwiach. Kurierzy często kontaktują się telefonicznie z odbiorcą paczki, ale trzeba pamiętać że nie mają takiego obowiązku.

Po wysłaniu Twojego zamówienia z magazynu otrzymasz powiadomienie e-mail wraz z numerem listu przewozowego paczki, na podstawie którego możesz śledzić jej doręczenie na stronie InPost.

  • InPost poinformuje za pomocą wiadomości mailowej oraz SMS o terminie doręczenia wysyłki oraz przekaże właściwy kod odbioru.
  • Przesyłki InPost są dostarczane 24h/7dni w tygodniu.
  • Czas odbioru przesyłki to 48h od momentu włożenia jej do paczkomatu. Może być ona odebrana przez dowolną osobę znającą kod odbioru oraz numer telefonu, z którego została nadana paczka.
  • W przypadku nieodebrania zamówienia przesyłka zostanie przekazana do oddziału InPost gdzie czeka kolejne 11 dni. Jeśli nadal nie zostanie odebrana, następuje zwrot do naszego magazynu.