AutoMapa iOs Europa – licencja 366 dni

IAMEU366

Nowy produkt

119,0 zł brutto

Opis

dla systemu iOs

Więcej informacji

UWAGA! Produkt dystrybuowany jest w wersji elektronicznej.

Pamiętaj że obsługa sklepu GLENCO działa w godzinach 10-17 w dni robocze i wtedy też realizujemy zamówienia.

Jeżeli chciał(a) byś kupić program AutoMapa poza godzinami pracy obsługi tego sklepu zachęcamy do złożenia zamówienia w automatycznym systemie sprzedaży licencji AutoMapa na stronie www.KupAutoMapa.pl . Płacąc tam przez szybkie płatności PayU otrzymasz kod licencji niemal natychmiast po zakupie.

Opis produktu

AutoMapa iOS Europa to dane nawigacyjne całej Europy. Oprogramowanie zawiera pełną wersją AutoMapa Polska i 44 mapy pozostałych krajów opracowane przez HERE - światowego lidera w dziedzinie dostarczania danych dla Systemów Informacji Geograficznej.

Program działa bez względu na dostępność internetu, cechuje więc je duża niezawodność i pewność użycia w każdych warunkach. Podczas podróży użytkownicy posiadają dostęp do wielu przydatnych funkcji takich jak system AutoRadar, informacje o korkach czy asystent pasa ruchu działający zarówno w miastach jak i na trasach przejazdu.

Wygodne wyszukiwanie punktów docelowych

Automapa wyróżnia się czytelnością i intuicyjnym interfacem. Odnalezienie wybranych przez Ciebie punktów nie wymaga zmiany aktualnej mapy – wszystkie plany połączone są w jedną całość, co pozwala na wygodne i bezproblemowe wyznaczanie trasy bez konieczności przełączanie map.

Wiarygodność danych
Bogactwo danych w AutoMapie AutoMapa jest w wykorzystywana przez instytucje państwowe w ramach umowy obejmującej służby ratunkowe i służby zarządzania kryzysowego.

Z AutoMapy korzystają m.in:
Policja (w pojazdach i systemach lokalizacji, wyszukiwarka adresów (najlepsze pokrycie i jakość danych),
Straż Pożarna (w systemie SMOK. Wdrożenie we wszystkich Wojewódzkich Komendach PSP),
Pogotowie Ratunkowe (do optymalnego określenia czasu dojazdu (ETA), wyboru radiowozu/karetki do zdarzenia (czasowe strefy dojazdu),
Służby Miejskie
AutoMapa jest również najpopularniejszym wyborem wśród kierowców TAXI i kurierów jak również punktem odniesienia podczas medialnych testów aplikacji nawigacyjnych.

 

LiveDrive! - O korkach wiesz wszystko

Dzięki LiveDrive! użytkownicy uzyskują dostęp do aktualnych danych o natężeniu ruchu drogowego. Dane te dostępne są zarówno w czasie rzeczywistym (poprzez sieć i technologię IP Traffic) jak i (dla starszych urządzeń) w oparciu o dane statystyczne dostępne również bez Internetu. Posiadamy wiele źródeł danych traffic (użytkownicy, floty, monitoring etc) co pozwala nam na precyzyjne określenie rzeczywistej sytuacji na drogach. Dzięki LiveDrive! możliwe jest również bieżące reagowanie na zmieniającą się sytuację drogową.

AutoMapa potrafi czasowo otwierać i zamykać ulice, jak również doraźnie zmieniać ich kierunkowość. W czasie rzeczywistym otwierane są w mapach nowo oddawane odcinki dróg a operatorzy monitorują sytuację 24h/doba

Z AutoMapą pewnie ominiesz korki i dotrzesz do celu zawsze na czas.

Informacja o korkach AUTOMAPA


AutoRadar. Wymieniaj informacje z innymi


Traffic w AutoMapie

AutoRadar to narzędzie dla kierowców służące wymianie informacji drogowych. Możesz więc zapomnieć o mandatach!

Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.


Zawartość map nawigacyjnych

zasięg automapa europa