Przedłużenie licencji AutoMapa Android Europa o 2 lata

AAMEU2Y

Nowy produkt

189,0 zł brutto

Opis

dla systemu Android

Więcej informacji

Podczas składania zamówienia prosimy o podanie swojego numeru licencji w uwagach do zamówienia

Pamiętaj że obsługa sklepu GLENCO działa w godzinach 10-17 w dni robocze i wtedy też realizujemy zamówienia.

Jeżeli chciał(a) byś  przedłużyć licencję poza godzinami pracy obsługi tego sklepu zachęcamy do złożenia zamówienia w automatycznym systemie sprzedaży przedłużeń licencji AutoMapa na stronie www.LicencjaAutoMapa.pl . Płacąc tam przez szybkie płatności PayU twoja licencja przedłuży się do 5 min po zakupie.

Opis produktu

AutoMapa Android Europa to dane nawigacyjne całej Europy. Oprogramowanie zawiera pełną wersją AutoMapa Polska i 44 mapy pozostałych krajów opracowane przez HERE - światowego lidera w dziedzinie dostarczania danych dla Systemów Informacji Geograficznej.

Program działa bez względu na dostępność internetu, cechuje więc je duża niezawodność i pewność użycia w każdych warunkach. Podczas podróży użytkownicy posiadają dostęp do wielu przydatnych funkcji takich jak system AutoRadar, informacje o korkach czy asystent pasa ruchu działający zarówno w miastach jak i na trasach przejazdu.

Wygodne wyszukiwanie punktów docelowych

Automapa wyróżnia się czytelnością i intuicyjnym interfacem. Odnalezienie wybranych przez Ciebie punktów nie wymaga zmiany aktualnej mapy – wszystkie plany połączone są w jedną całość, co pozwala na wygodne i bezproblemowe wyznaczanie trasy bez konieczności przełączanie map.


Kompatybilna z większością  telefonów

AutoMapa współpracuje z większościa dostępnych na polskim rynku telefonów z systemem ANDROID.

 AutoMapa Android Europa to najbardziej kompletny i szczegółowy system map kontynentu na polskim rynku – w przypadku większości krajów stopień pokrycia wynosi 100%. AutoMapa Android Europa na terenie Polski udostępnia wszystkie możliwości, jakie oferuje AutoMapa Polska. W tym także precyzyjne punkty adresowe, wizualizacje obrysów budynków, bogatą zawartość topograficzną i wiele innych. Dokładne punktowe adresy oraz kształty budynków to unikalna cecha dostępna jedynie w systemie nawigacji AutoMapa.

Wiarygodność danych

Bogactwo danych w AutoMapie AutoMapa jest w wykorzystywana przez instytucje państwowe w ramach umowy obejmującej służby ratunkowe i służby zarządzania kryzysowego.

Z AutoMapy korzystają m.in:
Policja (w pojazdach i systemach lokalizacji, wyszukiwarka adresów (najlepsze pokrycie i jakość danych),
Straż Pożarna (w systemie SMOK. Wdrożenie we wszystkich Wojewódzkich Komendach PSP),
Pogotowie Ratunkowe (do optymalnego określenia czasu dojazdu (ETA), wyboru radiowozu/karetki do zdarzenia (czasowe strefy dojazdu),
Służby Miejskie
AutoMapa jest również najpopularniejszym wyborem wśród kierowców TAXI i kurierów jak również punktem odniesienia podczas medialnych testów aplikacji nawigacyjnych.

 

LiveDrive! - O korkach wiesz wszystko

Dzięki LiveDrive! użytkownicy uzyskują dostęp do aktualnych danych o natężeniu ruchu drogowego. Dane te dostępne są zarówno w czasie rzeczywistym (poprzez sieć i technologię IP Traffic) jak i (dla starszych urządzeń) w oparciu o dane statystyczne dostępne również bez Internetu. Posiadamy wiele źródeł danych traffic (użytkownicy, floty, monitoring etc) co pozwala nam na precyzyjne określenie rzeczywistej sytuacji na drogach. Dzięki LiveDrive! możliwe jest również bieżące reagowanie na zmieniającą się sytuację drogową.

AutoMapa potrafi czasowo otwierać i zamykać ulice, jak również doraźnie zmieniać ich kierunkowość. W czasie rzeczywistym otwierane są w mapach nowo oddawane odcinki dróg a operatorzy monitorują sytuację 24h/doba

Z AutoMapą pewnie ominiesz korki i dotrzesz do celu zawsze na czas.

Informacja o korkach AUTOMAPA


AutoRadar. Wymieniaj informacje z innymi


Traffic w AutoMapie

AutoRadar to narzędzie dla kierowców służące wymianie informacji drogowych. Możesz więc zapomnieć o mandatach!

Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.


Zawartość map nawigacyjnych

zasięg automapa europa