MIO Spirit 8670FEU (6,2'') z Mapą Europy TMC BT TRUCK LM

PDA-MIO SPIRIT_8670-FEU_TRUCK

Nowy produkt

Nawigacja dla aut ciężarowych, kamperów i aut z przyczepami.Funkcja Bluetooh oraz dożywotnia aktualizacja map. Nowa nawigacja Mio Spirit 8670 Truck to urządzenie stworzone z myślą o kierowcach dużych aut transportowych, kamperów oraz

Więcej szczegółów

990,0 zł brutto

Więcej informacji

Nawigacja dla aut ciężarowych, kamperów i aut z przyczepami.
Funkcja Bluetooh oraz dożywotnia aktualizacja map.

Nowa nawigacja Mio Spirit 8670 Truck to urządzenie stworzone z myślą o kierowcach dużych aut transportowych, kamperów oraz innych pojazdów o dużych gabarytach. Nawigacja korzysta z specjalnego oprogramowania i danych które dostarczają wiarygodnych i pewnych informacji dla kierowcy. Nie trzeba się już martwić gabarytami auta, nawigacja na podstawie wprowadzonych danych sama określi najbardziej optymalną trasę tak aby ominąć zbyt wąskie przejazdy i przeprawy, wyeliminować zbyt ostre nawroty oraz ulice z zakazem ruchu dla aut z daną masą czy rozmiarami. Wbudowana baza fotoradarów uchroni kierowcę
przed niepotrzebnymi wydatkami.
Nowy Spirit 8670 LM Truck dostarczany jest z aktualnymi mapami, również ich aktualizacja jest darmowa i dożywotnia. Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas.
Nowy Mio Spirit 8670 LM Truck został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie użytkowania. Duży 6 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą. Dzięki systemowi TMC na bieżąco jesteś powiadamiany o wszelkich utrudnieniach na Twojej trasie. System uwzględnia wszelkie roboty drogowe, utrudnienia w ruchu, wypadki, zamknięte trasy. Nawigacja wraz z zastosowaniem systemu TMC jest w stanie przedstawić Ci alternatywne, szybsze trasy dotarcia do celu. TMC jest aktywowane raz i działa dożywotnio bez dodatkowych opłat.

Tryb ciężarowy

Tryb ciężarowy oraz karawaningowy dla aut o dużej masie i wymiarach. Trasy przeliczane na postawie rodzaju pojazdu, jego wagi, wymiarów oraz masy całkowitej*

* Dane wagowe I wymiarowe nie są dostępne dla wszystkich krajów rejonu Europy.

Bezterminowa aktualizacja map

Przez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8670 LM Truck, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów

Spirit 8670 LM Truck Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu Spirit 8670 LM TruckMore Desktop.

Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth®

Twoje Spirit 8670 LM Truck używa rewelacyjnej technologii Bluetooth®. Umożliwia ona bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie Spirit 8670 LM Truck jako zestawu głośnomówiącego. Teraz możesz dzwonić bez użycia rąk.

Technologia TMC

Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Spirit 8670 LM Truck wytyczy nową drogę.

LearnMe Pro™

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Asystent Parkowania

Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Tryb pieszy

Z Spirit 8670 LM Truck nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Nawigacja Spirit 8670 LM Truck *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.  Oprogramowanie Spirit 8670 LM Truck *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie  się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania . 

W pobliżu

Szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc.

Znajdź mój samochód

Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

Planowanie podróży

Spirit 8670 LM Truck Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Spirit 8670 LM Truck. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

Wypowiadane nazwy ulic

Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Wypożyczalnia map

Podczas krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.

Symulacja trasy w tunelu

Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż.

Co jest w pudełku:

  • Software DVD
  • Ramię do mocowania
  • Ładowarka samochodowa

Specyfikacja

 Hardware
Processor typ ARM Cortex-A7 CPU 800MHz
GPS Chipset SiRFStar III wbudowany
Technologia TMC  tak
Ekran dotykowy  tak 
Wyświetlanie w kolorze  tak
Rozdzielczość 800 x 480
Wielkość 15.7cm (6.2")
Szerokość (mm) 101.5
Wysokość (mm) 17.7
Grubość (mm) 173.1
Waga (gr) 275
AV-in port  nie
Software
Bezterminowa aktualizacja map  tak
Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów  tak
Tekst do wypowiedzenia(TTS)  tak
Asystent pasa ruchu  tak
IQ Routes™  tak
Widok skrzyżowań w 3D  tak
LearnMe Pro™  tak
Tryb pieszy  tak
Planowanie podróży  tak
W pobliżu  tak
Znajdź mój samochód  tak
Symulacja trasy w tunelu  tak
Komendy głosowe  nie 
Odtwarzacz Media Player  nie
Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth®  tak
Tryb dla aut o dużych gabarytach (TRUCK)  nie