Zobacz większe

MIO Spirit 7700FEU (5'') z Mapą Europy LM TRUCK

PDA-MIO SPIRIT_7700-FEU_TRUCK

Nowy produkt

Większa i lepsza Praktyczny i nowoczesny uchwyt magnetyczny Dożywotnia i darmowa aktualizacja map dostarczanych przez TomTom Systemy wsparcia IQ Routes™ & LearnMe Pro™ Asystent parkowania Wypowiadane nazwy ulic

Więcej szczegółów

703,0 zł brutto

Więcej informacji

Dożywotnia i darmowa aktualizacja map dostarczanych przez TomTom

Nie musisz się już więcej martwić zmianami lub korkami na drodze dzięki dostępnej aktualizacji map przez cały okres eksploatacji urządzenia. Podłącz urządzenie do komputera i zainstaluj oprogramowanie MioMore, a zawsze będziesz wiedzieć kiedy dostępna jest nowa aktualizacja i nigdy się nie zgubisz.

Przemyślany i prosty w użyciu uchwyt magnetyczny

Uchwyt zaprojektowany by ułatwić użytkowanie nawigacji. Doskonała ergonomia, wysokiej jakości materiały i prostota użytkowania na co dzień - to główne cechy uchwytu magnetycznego w Spirit™ 7700 LM. Mocno trzymający magnes sprawia że urządzenie jest stabilnie osadzone i nie straszne są mu żadne wertepy na drodze. W bazie uchwytu wbudowany jest złącze zasilania USB. Tak wiec zabierając nawigacje ze sobą nie musisz już odłączać kabla za każdym razem.

Inteligentne wyznaczanie tras wraz z systemem IQ Routes™

Za każdym razem gdy aktualizujesz urządzenie, pobiera ono również informacje o tym jakie trasy najczęściej wybierają kierowcy, aby szybko dojechać do celu. Dzięki temu każde wyznaczanie trasy jest wsparte informacjami o tym jak i gdzie omijać korki. IQ Routes™ działa tak, abyś zawsze dojechał najszybciej i najbezpieczniej do celu swojej podróży.

Asystent parkowania zaoszczędzi czas i nerwy

Ta unikatowe rozwiązanie pomagające Ci wyszukać w prosty sposób miejsce do parkowania. Gdy będziesz już w pobliżu miejsca docelowego (1km), asystent automatycznie podpowie możliwe miejsca do parkowania i naprowadzi Cię na nie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, paliwo i pieniądze.

Podgląd skrzyżowań i zjazdów w 3D

Dzięki asystentowi pasa ruchu 3D zawsze wiesz, który pas należy zająć w przypadku skrętu czy zjazdy z drogi szybkiego ruchu. Opcja 3D pozwala na zrozumienie drogi i zapewni wystarczająco dużo czasu na zajęcie odpowiedniego pasa. Jazda samochodem powinna być przyjemna a nie stresująca.

Wypowiadanie nazw ulic

Dzięki wypowiadanym nazwą ulic nawigacja Spirit™ 7700 LM zawsze powie Ci gdzie jechać. Nie musisz odwracać wzroku od tego co dzieje się przed samochodem - w końcu jesteś kierowcą. Spirit™ 7700 LM wypowiada nazwy ulic w trakcie nawigacji co znacząco pomaga zorientować Ci się w szybkiemu obraniu właściwej trasy lub odnalezieniu się w nowym miejscu gdy zboczysz z trasy.

Ty jedziesz, Twoje urządzenie się uczy

Funkcja LearnMe Pro™

Im więcej jeździsz tym więcej oprogramowanie uczy się dzięki funkcji LearnMe Pro. Funkcja odczytuje i śledzi Twój styl jazdy, dzięki czemu może zaoferować spersonalizowane trasy, które będą pasować do Twoich preferencji na drodze.

Dane techniczne

Specyfikacja techniczna
GPS Chipset MSR2112-LF
Typ procesora ARM Cortex A7 800MHz
Ekran dotykowy Tak
Rodzaj i rozmiar wyświetlacza 5", dotykowy
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 pixels
Bateria typ 950 mAh
Złącze zasilania Tak
Pamięci / RAM 128 MB
Gniazdo na kartę micro SD Tak
Głośnik Tak
Wysokość (mm) 88.5
Szerokość (mm) 134
Grubość (mm) 17.25
Waga (gr) 178
Kolorowy wyświetlacz Tak
Oprogramowanie
Bezterminowa aktualizacja map Tak
Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Tak
Informacja o ograniczeniach prędkości Tak
Wypowiadanie nazw ulic (TTS) Tak
Asystent pasa ruchu Tak
IQ Routes™ Tak
Widok skrzyżowań w 3D Tak
LearnMe Pro™ Tak
Planowanie podróży Tak
W pobliżu Tak
Znajdź mój samochód Tak
Symulacja trasy w tunelu Tak
System operacyjny Window CE 6.0
Navigation Software and Map Tak