Uchwyt samochodowy Forcell SMART AUTOMATIC z ładowaniem indukcyjnym

PT_74882

Nowy produkt

112,0 zł brutto

Więcej informacji

Rewolucja na rynku uchwytów samochodowych! Wielofunkcyjny uchwyt Forcell Smart Automatic z czujnikiem podczerwieni, który automatycznie rozpoznaje urządzenie otwierając oraz zamykając klapy zaciskowe. Umożliwia ładowanie bezprzewodowe, zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania.

Uchwyt został wyposażony w port INFRA-RED, dzięki któremu przy użyciu tylko jednej ręki wygodnie umieścisz oraz zdejmiesz urządzenie z uchwytu. Funkcja bezprzewodowego ładowania pozwala uniknąć ryzyka nagłego rozładowania telefonu i konieczności szukania odpowiednich kabli. Ma to ogromny wpływ nie tylko na komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podróżowania.

Istnieje możliwość montażu uchwytu zarówno na kratce wentylacyjnej, szybie oraz desce rozdzielczej o gładkiej powierzchni.

W przypadku montażu do kratki, zestaw wyposażony został w odpowiedni uchwyt
z mocnym zaciskiem oraz antypoślizgową powierzchnią pozwalającą na stabilny montaż. Ramię mocujące zestaw do deski (maks. długość ok. 15cm) posiada dwustopniową regulację i wygodne mocowanie.

Forcell Smart Automatic posiada możliwość pełnej, 360-stopniowej regulacji, która umożliwia korzystanie z telefonu zarówno w pionie, jak i poziomie, a antypoślizgowa powierzchnia zarówno na części głównej, jak i zaciskach pozwala na stabilny montaż telefonu.

Uchwyt wykonany jest bardzo estetycznie, a matowa powierzchnia nadaje mu elegancki wygląd.


Pamiętaj! Aby w pełni korzystać z możliwości uchwytu konieczne jest stałe podłączenie go do  ładowarki samochodowej. Rekomendujemy używanie ładowarek o mocy 2A. (uchwyt nie zawiera ładowarki w komplecie)

Do uchwytu dołączony został kompatybilny z zestawem
kabel USB C.

Jeśli Twój telefon nie posiada funkcji ładowania indukcyjnego, zapytaj nas o specjalny adapter do swojego telefonu